6-9 октября, 2020
English Facebook

Новини

Новинки від Electro House на elcomUkraine 2019

Electro House презентує на elcomUkraine 2019 нову продукцію:
- Розетку для підлоги врізна
- Матеріали для монтажу, а саме нульову шину, шину нульову в корпусі (крос-модуль) М

Розетка для підлоги врізна з заземленням 16А +2 USB виходу 2.1А IP44 ТМ ElectroHause є ідеальним рішенням для офісів, магазинів, житлових будинків. Розетка дозволяє оптимізувати робочий простір, підвести електричну і інформаційну мережу в потрібне місце.

Нульова шина ТМ ElectroHause 6х9 та 8х12 (в асортименті) призначена для зручності монтажу в розподільних щитах, шафах управління, іншого електротехнічного обладнання.
Тип кріплення: на ізолятор, гвинтовий по краях.

Крос-модулі ТМ ElectroHause мають всередині 2 або 4 нульові шини, які ізольовані по відношенню один до одного, і корпус з негорючого ізолюючого полімеру, який може кріпитися на DIN-рейку або до поверхні за допомогою отворів на задній панелі. Кожна з нульових шин, встановлених в корпусі, має набір отворів різного діаметру, для можливості підключення проводів різного перерізу.

Шина з`єднувальна ТМ ElectroHause призначена для зручності монтажу однотипних електротехнічних пристроїв. Головне завдання шини — здійснювати безпечне і зручне сполучення електротехнічних пристроїв.

Клемна колодка в корпусі ТМ ElectroHause — призначена для зручності монтажу електричних проводів в ланцюгах управління, сигналізації, освітлення.

28.03.2019