Головна > Новини

Новини

Системи кріплення компанії «Вальравен» на виставці SolarUkraine 2018

Відома голландська компанія Walraven презентує на виставці SolarUkraine 2018 власні рішення у сфері кріплення фотопанелей і колекторів.Цього року компанія відзначила 10-річний ювілей роботи на українському ринку. Починаючи з 2014 року, активно працює на ринку сонячної енергетики України і є постійним учасником спеціалізованих виставок.На сьогодні, маючи широкий асортимент продуктів та індивідуальний підхід до розробок технічних рішень, компанія «Вальравен» займає лідируючі позиції у сегменті систем кріплення для СЕС до 30 кВт і станціях, розташованих на пласких дахах будівель.Для застосування в умовах атмосферних впливів фахівцями компанії «Вальравен» розроблено і запатентовано технологію захисту сталевих виробів BIS UltraProtect 1000®, яка не має аналогів. Системи кріплень, які мають захисне покриття BIS UltraProtect 1000®, успішно зарекомендували себе на багатьох об`єктах як в Україні, так і у світі.

На стенді компанії відвідувачі зможуть ознайомитися з широкими можливостями застосування кріплень торговельної марки Walraven. Будуть представлені напрацювання зі встановлення СЕС на м`яких пласких дахах з використанням покрівельних опор BIS Ursus Foot і BIS Yeti®.

На виставці SolarUkraine 2018 технічні фахівці компанії «Вальравен» поділяться з відвідувачами досвідом кріплення обладнання для сонячної енергетики.


15.03.2018