Головна

Сонячна енергетика - каталізатор розвитку ринку чистої енергетики в Україні

= Підсумки першої міжнародної виставки SOLAR Ukraine 2018 =

Прес-реліз

Останнім часом в Україні активно розвивається ринок відновлювальних джерел енергії, і ключову роль у цьому процесі відіграє сонячна енергетика. Згідно з Енергетичною стратегією України, до 2035 року планується збільшення частки електроенергії, отриманої з енергії сонячного випромінювання, до 12% від загального енергетичного балансу країни.

Сегмент сонячної енергетики розвивається дуже динамічно. Так, в 2017 році, у сонячну енергетику України було інвестовано близько 250 млн. доларів США, що майже в 2 рази більше, ніж за 2016 рік. За перший квартал 2018 року загальна потужність сонячних електростанцій (СЕС), що працюють за «зеленим» тарифом, досягла 841 МВт. При цьому, тільки за 3 місяці поточного року встановлено ще 100 МВт, що складає майже половину потужностей СЕС, введених в експлуатацію за весь минулий рік.

Підтвердженням цієї позитивної тенденції стало успішне проведення першої міжнародної виставки SOLAR Ukraine 2018, яка пройшла 17-20 квітня 2018 року у Києві. У виставці взяли участь 38 українських і закордонних компаній, які представили сучасні розробки в сфері генерації і використання сонячної енергії: сонячні панелі, фотомодулі, модульні міні-електростанції, інтелектуальні системи обліку споживання енергії, автоматизовані системи комерційного обліку електроенергії, системи діагностики електрокабелів і багато іншого.

На стендах можна було ознайомитись із найбільш актуальними тенденціями і комплексними рішеннями, отримати консультацію, налагодити нові контакти з постачальниками і партнерами. Основна аудиторія відвідувачів виставки SOLAR Ukraine 2018 - керівники компаній і промислових підприємств, інженери-енергетики, інженери-теплотехніки, фахівці із закупівель та ін.

З урахуванням пріоритетності розвитку ринку сонячної енергетики в Україні, виставка SOLAR Ukraine 2018 має великий потенціал розвитку, тому відразу після її закінчення організатори розпочали планування заходу на наступний рік.

23 квітня 2018 р.

Виставка SOLAR Ukraine 2018  відбулася у  ВЦ «КївЕкспоПлаза»  17-20 квітня 2018 р. паралельно з двома іншими галузевими подіями: XXII міжнародною виставкою  elcomUkraine 2018 і виставкою «ЕІА: електроніка і промислова автоматизація», які є найбільшими заходами в сфері енергетики, електротехніки, радіоелектронних компонентів, інжинірингу, промислової автоматизації та світлотехніки в Україні.

Організатори - Euroindex (Україна) і Fairtrade (Німеччина).

Більше інформації на сайті:  http://www.solarukraine.com.ua/

За додатковою інформацією звертайтесь: +38 (044) 461-93-01, nosach@eindex.kiev.ua

 

ОРГАНІЗАТОРИ ВИСТАВКИ
Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза». Виставки в Києві.
ГЕНЕРАЛЬНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ
ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ